آموزش تولید محتوا زیاد برای سئو سایت

آموزش تولید محتوا زیاد برای سئو سایت

در این مقاله سعی داریم تا شما را با نحوه آموزش تولید محتوا زیاد برای سئو سایت آشنا کنیم. نحوه مطلب نویسی خود بتوانیم بالا ببریم و همچنین سختی ها و مشکلاتی که این کار دارد و راهکارهای لازم را جهت رفع مشکلات ارائه نماییم.

حقیقتش مطلب نویسی برای مدیرانی که درگیری فکری دارند بسیار سخت است و همچنین وقتی به آنها می گویی که باید برای سایتت به طور منظم مثلا 30 روز مطلب بنویسی! طوری نگاهت می کنند که فکر می کنی دیوانه شدی! و مگر می شود!

می خوام در این مقاله در مورد تولید محتوا صحبت کنیم و اینکه چطوری می توانیم برای مدت 30 روز مقالات باکیفیتی تولید کنیم و در سایت منتشر کنیم.

چقدر می توان برای یک محصول محتوا تولید کرد؟

اولین ابهامی که مدیران کسب و کار با آن روبرو هستند این است که فلان محصول سایت من، مگر چندتا شاخصه و قابلیت دارد که من در مورد آن توضیح دهم و چندین محتوا تولید برای آن تولید کنم؟

اولین نکته ای که شما باید به آن پاسخ دهید این است که:

  • می خواهید در مورد چه موضوعی صحبت کنید؟
  • می خواهید در مورد چه مواردی از محصولتان صحبت کنید؟

اگر بخواهم این مطلب را طوری توضیح دهم که بهتر متوجه شوید، دوباره به همین تاپیک دقت کنید، هدف ما آموزش تولید محتوای زیاد بود. تا اینجای کار از مشکلات و عوامل مختلفی صحبت کردیم و برای اینکه شما مطلب را بهتر درک کنید، آن را با چندتا سوال همراه کردیم. به این سبک نوشتاری، فن نویسنده می گویند که می خواهد از این طریق ذهنیت مخاطب خود را، به سمتی که می خواهد ببرد و آن را جهت دهد!

در مقاله ای با نام محتوای سئو یا سئو محتوا سایت، ما نکات مهمی را در رابطه با اینکه شما در هنگام نوشتن از چه مواردی می توانید کمک بگیرید صحبت کردیم و اگر این مقاله جذاب را مطالعه نکردید، پیشنهاد می کنم که آن را هم به همراه این مقاله مطالعه کنید.

اگر می خواهید نویسنده خلاق و موفقی باشید و این به راحتی امکانپذیر است، باید بتوانید قوه تخیل و آنالیز خود را کمی بالا ببرید. بعضی از افراد با باورهای غلطی که دارند، توانمندی خود را زیر سوال می برند و راهکاری هایی که در این مقاله به آن پرداخته ام را امری غیر ممکن فرض می دانند.

دو راهکار برای افزایش قوه تخیل و آنالیز

  • اولین راهکار این است که از کتاب های اقتصادی و تجاری الگوبرداری کنید و آنها را مطالعه کنید!
  • راهکار دوم این است که تمرین کنید! و دامنه لغات خود را بالا ببرید.

برای تولید محتوای باکیفیت، نیازی نیست که فقط در مورد محصول یا خدمات خودتان صحبت کنید. بلکه می توانید در قالب یک مشاور یا حتی یک نویسنده اخبار که همیشه در قالب سوم شخص مطلب می نویسد، به تولید محتوا بپردازید.

منظور از نویسندگی به صورت سوم شخص چیست؟

آیا تاکنون محتوای اخباری که از طریق تلوزیون و سایت های خبری ارائه می شوند، توجه کرده اید؟

آموزش تولید محتوا برای سایت

 

نویسنده در هیچ جایی از متن، درباره خودش صحبت نمی کند. در هیچ جای خبر نمی توانید این متن را ببینید که با ما تماس بگیرید. یا با مشاوران ما در تماس باشید و … بلکه فقط صرفا به آموزش و توضیحات وقایعی که انجام شده و می خواهد انجام شود می پردازد. به این سبک از نویسندگی سوم شخص می گویند.

لازم به ذکر است که این طور نوشتن، بهترین و باکیفیت ترین محتواها می باشند که اگر شما هم در این قالب شروع به نوشتن کنید، با مشکلی مثل اینکه چطور می توانیم در یک روز 30 خبر تولید کنیم؟ مواجه نمی شوید. یا اینکه چگونه محتوای باکیفیت تولید کنیم؟

آموزش تولید محتوا زیاد برای سئو سایت

در نوشتن مقالات شما مجاز به کپی برداری و تولید محتوای تکراری نیستید! بنابراین می توانید از کتابهای فیزیکی تولید محتوا کنید. منظورم کتابهایی است که چاپ شده اند و می توانید آنها را در هر کجایی بیابید. لازم به ذکر است که منظورم استفاده از فایل های pdf و کتاب های الکترونیکی که در سطح اینترنت وجود دارد و قابل دانلود هستند، نیست!

چرا گفتیم اجازه ندارید از محتوای کتاب های الکترونیکی که در سطح اینترنت وجود دارد استفاده کنید؟ چون ممکن است جلوتر از شما کسی آن محتوا را درسایتش منتشر کرده باشد و اگر شما هم آن را انتشار دهید از دید گوگل مثل یک کپی بردار شناخته می شوید و سبب جریمه از سمت گوگل می شوید.

این در مورد بعضی کتاب های فیزیکی هم امکان دارد، مخصوصا کتاب های کسب و کار و موفقیت که می توان خلاصه آن را در اینترنت یافت! پس مراقب باشید که هنگامی که می خواهید یک محتوا تولید کنید باید منحصر به فرد باشد و کسی قبل شما آن را ننوشته باشد.

همانطور که در بالا گفتم یکی از مسئله هایی که ما با آن روبرو هستیم کمبود دایره لغاتمان است و وقتی می گویم سعی کنید از متن های موجود در کتاب ها استفاده کنید، بیشتر افراد فکر می کنند که متن موجود در کتاب را دقیقا بردارند و در سایت خودشان قرار دهند! ولی این روش استباه است که می خواهم در ادامه شما را با یک نمونه متن آشنا کنم. من می خواهم درمورد مثلا زعفران یک مطلب بنویسم ولی دامنه لغاتم کم است و میخواهم از یک کتاب برای نوشتن مقالات باکیفیت کمک بگیرم.

من یک صفحه از کتاب اسرار موفقیت را انتخاب می کنم و یک مقاله چند خطی در مورد زعفران می نویسم، با من همراه باشید.

تولید محتوای زیاد از کتاب

 

عنوان مقاله: فروش اینترنتی بسته بندی زعفران

به نظر شما بهترین روش برای به دست آوردن زعفرانی مرغوبی که می خواهیم چیست؟ چرا درخواست زعفران مرغوب بالا است؟ وقتی می خواهم یک زعفران برای اعظای خانواده و همکارانم تهیه کنم، بهترین و موثرترین راه برای شناخت زعفران چیست و چگونه می توان زعفران مرغوب را تهیه کرد؟
زعفران ممتاز قائنات یکی از بهترین زعفران های موجود در جهان است که در تمام دنیا درخواست آن همیشه بالاست. کسانی که در کار زعفران هستند، دوست دارند که همیشه بهترین زعفران را به مشتری ها، همکاران و … ارائه کنند. آنها تماس سعی شان را می کنند که مخاطب هنگام دریافت آن احساس قدرت کنند. آنها همیشه به سخنان مشتریان خودشان گوش می دهند تا بتوانند مشکلات موجود در کارشان را شناسایی و حل کنند و فروشگاهی که زودتر از همه این کار را انجام دهد موفق تر خواهد بود و فروشش بالا خواهد رفت.

اگر میخواهید زعفرانی باکیفیت و اصل را تهیه کنید، می توانید از مشاوران ما استفاده کنید تا بتوانید مرغوب ترین زعفران را تهیه کنید. برای خرید و فروش زعفران اصل با کارشناسان ما در تماس باشید.

همانطور که مشاهده کردید، ما از محتوای یک کتاب موفقیت برای بالابردن توانایی خودمان در امر فروش برای کسب و کار اینترنتی استفاده کردیم و در آخر هم، موضوع تماس گرفتن را اضافه کردیم.

حالا می بینید که می توان از همین صفحه کوچک از کتاب، دایره لغاتمان را افزایش داد و از کلمات موجود در صفحه در متون خود استفاده کرد.

وقتی شما با این روش دارید یک متن را می نویسید، چند کار همزمان اتفاق می افتد یکی نگاه کردن، یکی تمرین کردن، یکی هم نوشتن. وقتی چشمانتان کلمات را می بیند، مغزتان شروع به پردازش و تجزیه و تحلیل می کند و دوم اینکه می خواهید آن را تایپ می کنید، دوباره مغزتان مشغول می شود. بعد از نوشتن یا تایپ کردن دوباره مجبور می شوید نوشته خود را بخوانید تا مطمئن شوید جمله قابل فهمی را نوشته اید و مجددا عمل دیدن و تجزیه و تحلیل را انجام می دهید.

پس شما در نوشتن یک خبر، سه بار یا حتی بیشتر به مغزتان تمرین می دهید و همین عمل سبب می شود که دایره لغاتتان افزایش یابد، یعنی با یک تیر دو نشان را زده اید، هم محتوا تولید کرده اید و هم دانش خودتان را بالا برده اید.

ممکن است بگویید که این که خیلی سخت است! ولی باید بدانید که هر سختی با تمرین و تکرار آسان خواهد شد، به گونه ای که اگر از خود فیلم بگیرید و بعد یکماه دوباره آن را پخش کنید، خواهید گفت که واقعا خیلی هم سخت نبود و داشتم تنبلی می کردم. پس معلوم می شود که با عمل کردن همه مشکلات شما حل می شود و شما می توانید از امروز تا 30 روز هر روز مقاله بنویسید.

یکی از راه های افزایش توانمندی، مطالعه کتاب است. راه های دیگر هم هست که می توانید از آنها استفاده کنید. مثلا از این به بعد به جای اینکه به موسیقی گوش کنید به سخنرانی های مختلف یا کتاب های صوتی مختلف گوش کنید و این سخنرانی ها می تواند تجاری یا غیرتجاری باشد.

می توانید به رادیو گوش دهید چون رادیو همیشه مطالب جدیدی را دارد آموزش می دهد و شما را با فن بیان آشنا می کند ولی وقتی دارید به یک موسیقی گوش می دهید چنین موردی دیده نمی شود.

می توانید سخنرانی های تصویری دانلود کرده و آنها را ببینید تا سبب افزایش فن بیانتان شود.

همه این مواردی که گفته شد، تا زمانی که تمرین و تکرار نگردد و به صورت یک عادت در نیاید فایده ای برایتان نخواهد داشت.

اگر شما هم راهکاری جهت افزایش تولید محتوا دارید که در این متن به آنها اشاره نشده است، خوشحال می شویم که از بخش نظرات در همین بخش آنها را با ما و دیگر دوستانمان به اشتراک بگذارید تا کمکی به افراد تازه کار باشد.

  • اگر درباره این مقاله سوالی دارید، یا می خواهید که ما آن را برای شما انجام دهیم، از طریق فرم زیر یا از طریق صفحه تماس با ما بهیناوب با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن آن را برایتان انجام دهیم.
  • اگر این مقاله را مفید میدانید به آن رای دهید، رای شما برای ما خیلی ارزشمند است، به بهبود کیفیت مقالات ما کمک زیادی می کند.
[review]
جهت ارتباط با ما و وقت مشاوره می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید:
محمد قربانی
شماره پشتیبانی بهیناوب شماره موبایل: 09157560164
واتس آپ بهیناوب واتس آپ: 09157560164
کانال تلگرام بهیناوب تلگرام: ورود به کانال تلگرام

به درآمد رساندن و افزایش بازدید و ایجاد زنگ خور فروشگاه های اینترنتی

کانال تلگرام بهیناوب

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰

مقاله های مرتبط :

جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *