تشکر از عضویت در دوره رایگان انتخاب صحیح کلمات کلیدی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

کارتون عالی بود

شما همین حالا با موفقیت در دوره 4 جلسه ای انتخاب صحیح کلمات کلیدی برای کسب و کار اینترنتی عضو شدید ولی هنوز یک گام دیگر مانده است تا عضویت شما کاملا تایید شود. همین الان یک ایمیل از طرف بهیناوب به ایمیلی که وارد کردید، ارسال شده و با لینکی که در درون آن وجود دارد می توانید عضویت خودتان را تایید کنید. اگر این کار را انجام دهید [highlight bgcolor=”#eded6f” txtcolor=”#dd3333″]در کمتر از 15 دقیقه[/highlight] دیگر اولین درس را در ایمیل خودتان دریافت خواهید کرد.[highlight bgcolor=”#ffff99″]برای دریافت بهتر درس ها و همچنین مطلب آموزشی دیگر پیشنهادهای ما را در ادامه صفحه دنبال کنید.[/highlight]

 

 

آیا شما از جیمیل استفاده می کنید ؟

[highlight bgcolor=”#ffff99″]یک آموزش طلایی در مورد جی میل[/highlight]

 

[videojs_video url=”http://behinaweb.com/wp-content/uploads/Free-Course/inbox-gmail.mp4″ controls=”true”]

 

حجم فایل: 3 مگابایت

وقتی عضو یک سایت می‌شوید، لابد به مطالب آن اهمیت می‌دهید و دوست دارید با آن سایت در تماس باشید. وگرنه چه کسی حوصله دارد هر روز ایمیل‌های بی ربط دریافت کند؟

جی میل سرویس بسیار هوشمندی است. اگر خودتان عضو یک سایت نشده باشید، ایمیل‌های تبلیغاتی را در پوشه اسپم قرار می‌دهد. خلاص! شما از شر ایمیلهای مزاحم راحت هستید. ولی اگر عضو یک سایت باشید، باز هم جی میل تشخیص می‌دهد این ایمیل از طرف یک سایت آمده است و آن ایمیل را در بخش پروموشن Promotion قرار می‌دهد.

 

اگر از سرویس جی میل استفاده می‌کنید یعنی آدرس ایمیل شما gmail@ است، لطفاً همین الان به ایمیل خود نگاهی بیندازید. دکمه پروموشن Promotion را کلیک کنید و ببینید آیا ایمیلهای بهیناوب در آنجاست؟

اگر ایمیل‌های بهیناوب (no-reply@behinaweb.com یا support@behinaweb.com) را در پروموشن Promotion پیدا کردید، آن را بکشید به پوشه Primary ببرید. طرز عمل را در تصویر پایین مشاهده بفرمایید.

Promotion -gmailوقتی این کار را انجام دادید، جی میل از شما می‌پرسد: آیا مایل هستید این ایمیل همیشه در اینباکس اصلی شما نشان داده شود؟ شما روی کلمه بله YES کلیک کنید.

 

Primary-gmail

به این ترتیب همیشه ایمیل‌های بهیناوب به دست شما خواهد رسید و گم نمی‌شود.

gmail-inbox

آموزش های رایگان بیشتر در تلگرام و اینستاگرام بهیناوب

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”139″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://t.me/behinaweb”][vc_column_text]آموزش های رایگان صوتی، ویدئویی، مقالات کوتاه و اطلاع از تخفیف های ویژه از مزایای عضویت در کانال تلگرام بهیناوب می باشد، شما هم می توانید از این مزایا استفاده کنید.[/vc_column_text][vc_btn title=”کانال تلگرام بهیناوب” style=”flat” shape=”square” color=”primary” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Ft.me%2Fbehinaweb|title:%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84%20%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%20%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%A8|target:%20_blank|”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”138″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”instagram.com/behinasite”][vc_column_text]آموزش های کوتاه و ترفند های کاربردی، اطلاع از خبرهای فوری از مزایای عضویت در اینستاگرام بهیناوب می باشد، شما هم می توانید همین حالا عضو شوید.[/vc_column_text][vc_btn title=”صفحه اینستاگرام بهیناوب” style=”flat” shape=”square” color=”primary” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:http%3A%2F%2Finstagram.com%2Fbehinasite|title:%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87%20%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%20%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%A8|target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row]