کسب و کارهای اینترنتی موفق در جهان

کسب و کارهای اینترنتی موفق در جهان

کسب و کارهای اینترنتی موفق در جهان چگونه کار می کنند؟ آیا ما هم می توانیم مشابه کسب و کارهای اینترنتی موفق در جهان از اینترنت پول در بیاریم؟ از کجا باور کنم که از اینترنت میشه پول درآورد؟

کسب و کارهای اینترنتی موفق در جهان

اگر به سیستم و ساختار کسب و کارهای اینترنتی موفق در جهان نگاه دقت کنید، آن ها بر مبنای تجارت الکترونیک کار می کنند، ماهم بر این اساس، یعنی کسب و کارهای اینترنتی موفق در جهان بیس کاریمان را بر اساس اینترنت، سایت ها و شبکه های اجتماعی قرار داده ایم.
در این مقاله می خواهم در مورد خیلی چیزها صحبت کنم که تا حالا از این دید بهش نگاه نکرده بودید، توی کسب و کارهای اینترنتی می خواهم به یک سری ابهامات مهم پاسخ بدهم.

امروزه کسانی هستند که در کار تجارت حرف های مهمی می زنند، ولی حتی یک سایت ساده هم ندارند، کسانی که سال ها دارند میلیونی و میلیاردی پول در می آورند، ولی هیچ کدوم از مشتریان آن ها، از فضای اینترنت نبوده و نیستند.

کسب و کارهای اینترنتی موفق در جهان

این افراد یکسری ابهامات خیلی مهم و شاید بشود گفت درست، دارند که:

  • به طور مثال مگر کسی توی اینترنت، آجیل میخره؟
  • مگر کسی توی اینترنت، دنبال لنت ترمز میگرده؟
  • مگر کسی توی اینترنت، دنبال خرماست؟
  • اصلا مگر میشه توی اینترنت، پول داد؟
  • مگر میشه، کسی که میخواد، 10 میلیارد تومن پول بده، بیاد و از اینترنت خریداشو انجام بده؟
  • اصلا مگر تاجری در اینترنت، وجود داره؟

تمام بزرگ هایی که امروزه در تجارت ما می شناسیم، هیچ کدام آن ها در فضای اینترنت نبوده اند! همه آنها پشت میزشان، توی دفترشان، توی کارخونه شون نشسته و درآمد کسب کردند. میلیاردها تومن، میلیاردها دلار جابجا کردند، بدون اینکه حتی یک شبکه اجتماعی داشته باشند، بدون اینکه حتی یک سایت ساده داشته باشند.

پس صحبت های ما، داره از کجای اقتصاد حرف میزنه؟

یک اقتصاد جدید!؟ یا یک اقتصاد توهمی!؟ آیا ما فکر می کنیم که، مشتری در اینترنت وجود داره؟ و یا واقعا، در اینترنت، مشتری وجود داره؟

کسب درآمد از اینترنت

در این مقاله می خواهم به این سوال اصلی و اولیه پاسخ بدم. چون ممکنه خیلی از شماها امروزه یکی از موفقین بازار باشید، دارید توی بازار خوب پول در میارید، دارید خوب تجارت می کنید، بدون اینکه هیچ کدوم از کارهای ما را تا به حال انجام داده باشید!

اول میریم سراغ بحثی که، آیا در اینترنت مشتری وجود دارد؟ یا خیر؟

وقتی ما میگویم کسب و کار شما در اینترنت مشتری دارد. وقتی میگویم از جامعه هدف شما، گروهی هم در اینترنت هستند، منظورمان همه آن ها نیست! خیلی بیشتر از 10 درصده، ولی ما میگیرم، 10 درصد!

کسب و کار اینترنتی تجارت انلاین

می خواهیم در مورد این هدف بالا صحبت کنیم!. پیش بینی ها، آنالیزهای اقتصادی میگوید تا سال 2020، بیش از 25 درصد اقتصاد و پول در اینترنت جابجا می شود، ولی ما میگیرم، 10 درصد!

میخواهیم با این عدد پیش بریم، ببینم ما در اینجا به نتیجه می رسیم که در اینترنت پول وجود دارد؟ یا اینکه خیر!

  • وقتی ما میگویم 10 درصد از بازار خشکبار!
  • وقتی میگویم 10 درصد از بازار زعفران،
  • وقتی میگویم 10 درصد از بازار خرما،
  • وقتی میگویم 10 درصد از بازار چرم،

داریم در مورد چه عددی صحبت می کنیم؟ یه عدد کوچک یا بزرگ؟ وقتی ما میگویم 10 درصد، یعنی 10 درصد از اقتصاد این موضوع! 10 درصد از کل کشور! 10 درصد از کل بازار صادرات! 10 از کل!

کسب و کارهای اینترنتی

10 درصد یعنی چی؟ یعنی 10 درصد از بازار زعفران! یعنی 300 میلیون دلار در سال! وقتی میگویم 10 درصد از پسته یعنی چی؟ یعنی پسته ای که 3،600 میلیون دلار در سال تراکنش دارد، ما 10 درصد از این اقتصاد را در فضای اینترنت می بینیم!

آیا 10 درصد مردم از اینترنت می خرند؟ خیر!

ولی 10 درصدشان از اینترنت اطلاعات کسب می کنند! یعنی چی اطلاعات رو کسب می کنند؟ چطور می توانیم این را به باور و یقین برسانیم؟ جواب ما ساجست های گوگل هستش.

چیزی که شما تایپ می کنید، هنوز تموم نشده گوگل میگه منظورتون اینه؟ وقتی شما می زنید، قیمت پسـ ، گوگل میگوید منظورتون پسته است؟ یعنی چی؟ یعنی قبل از شما یه گروه هایی اینو سرچ کردند، که گوگل امروز به این نتیجه رسیده که شما هم از همون گروه ها هستید و بهتون پیشنهاد میده!

پس ما در فضای اینترنت، در سایت ها، به دنبال این هستیم که در کمترین حالت، 10 درصد آن اقتصاد از فضای اینترنت، اطلاعات کسب می کنند با ما و کسب و کار ما آشنا شوند!

ببینید من دارم کمترین حالت ممکن رو می گیرم. که کمترین حالت ممکن آن، از بیشترین حالت امروز همه شما هایی که دارید این متن رو میخوانید بیشتره. یعنی اگر امروز شما از بزرگان تجارت سنتی باشید، مطمئنا، عدد شما کمتر از اعدادی است که من دارم به صورت بلقوه در مورد آن صحبت می کنم.

کسب و کار اینترنتی

با این حرفم، اصلا نمی خواهم کسانی که در کار تجارت های سنتی هستند را بترسانم، که مثلا در سال های آینده با مرگ تجارت سنتی، روبرو خواهیم شد، اصلا نمی خواهم در مورد این صحبت کنم که به زودی در ایران، مثل خیلی از کشورهای پیشرفته، ما تجارت های سنتی و رابطه ای مان از بین میرود و تجارت های مدرن و روش های مدرن جایگزین خواهند شد!

می خواهم در مورد این صحبت کنم وقتی شما وارد دنیای تجارت الکترونیک می شوید، وارد 20 درصد، 30 درصد ازمشتریانتون از کل کشور می شوید.

شما وارد 30 درصد از بازار صادراتی می شوید و می تونید به راحتی با یکسری اصول ساده و به کار بستن اونها به نتایج خیلی خوبی برسید. اگر توی ذهنتون اینه، که با این کارهای ساده ای که ما میگیم، نمی شود به این اعداد بزرگ رسید، یادتون نره، تمام نتایج بزرگ، حاصل کارهای کوچیکه!

تیمی که قهرمان جهان میشه، یکسری نکات اولیه رو درست رعایت میکنه و تیم مقابلش یه اشتباه کوچیک کرده که از این ها، گل خورده! همه امروزه دارند، خرما رو بسته بندی می کنند و می فروشند. اون گروهی که برنده میشه یکسری کارهای کوچیکی رو انجام داده. به قانون 20/80 دقت کنید!

80 درصد نتایج ما، حاصل 20 درصد کارهای ماست. 80-90 درصد کارها رو همه بلدند، همه انجام میدند، اون 10-20 درصد آخر رو که 90 درصد افراد انجام نمیدند، رو اگر شما انجام بدید، میشه محل تفاوت شما! میشید جزء خواص! و میتونید پول های خوبی به دست بیارید.

به درآمد رساندن سایت

پس اگر تا امروز یا امشب توی ذهنتون بود، که سایت نمی تونه به شما پول بده، این استدلال های ساده ای که برای شما در بالا آوردم رو برید بررسی کنید، متوجه میشید که شما از تجارت الکترونیک می تونید، پول بسیار بیشتر از حالت سنتی به دست بیارید.

در این مقاله اصلا نمی خوام در مورد روش کار خودمون، در مورد اینکه چطور شما می تونید از تجارت الکترونیک پول دربیارید، صحبت بکنم، می خوام فقط شما رو دعوت به یک فکر کنم.

کسانی که امروز سنتی کار می کنید! و ماهی 10 میلیون، 30 میلیون، 50 میلیون در میارید، می تونید با یک کار ساده، 50 میلیون تون رو 1، 2 و شاید هم 3 تا صفر جلوش بزارید.

به این حرف های ساده ای که اینجا زدم، گوش بدید، دقت کنید و آنالیز کنید، اصلا صحبت هام رو هم تخصصی نکردم، که گم بشید توی کلمات، خیلی راحت چندتا مصداق ساده ریاضی براتون آوردم.

حالا اگر خواستید اون تعداد صفر ها رو جلوی درآمدتون اضافه کنید، می تونید روی تجارت الکترونیک حساب کنید.

جهت ارتباط با ما و وقت مشاوره می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید:
محمد قربانی
شماره پشتیبانی بهیناوب شماره موبایل: 09157560164
واتس آپ بهیناوب واتس آپ: 09157560164
کانال تلگرام بهیناوب تلگرام: ورود به کانال تلگرام

به درآمد رساندن و افزایش بازدید و ایجاد زنگ خور فروشگاه های اینترنتی

کانال تلگرام بهیناوب

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰

مقاله های مرتبط :

جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *