آموزش سئو فروشگاه اینترنتی و تولید محتوا - بهیناوب

آموزش سئو فروشگاه اینترنتی و تولید محتوا - بهیناوب

شنبه, 26 اسفند 1396

آموزش سئو مقدماتی تا حرفه ای

آموزش سئو مقدماتی تا حرفه ای

آیا از کسانی هستید که می خواهند سایتشان را خودشان سئو کنند و بی نیاز از هر کسی بتوانند از مقدمات تا حرفه ای سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاورند؟ آیا به دنبال آموزش سئو مقدماتی تا حرفه ای می گردید؟ آیا می دانید که شما هم می توانید سئو سایت وردپرسی را به صورت حرفه ای و با کمترین هزینه به صورت اصولی و با کیفیت بالا یاد بگیرید؟

سوالی که هر مدیر کسب و کار وقتی با بحث سئو سایت آشنا می شود از خود می پرسد این است که آیا سئو سایت را باید برای موتورهای جستجو انجام داد یا کاربران سایت؟

آموزش مقدماتی سئو

امروزه بحث سئو و بهینه سازی سایت ها، وارد دنیای جدیدی شده است. اگر شما نتوانید به صورت اصولی و درست، سایت خود را سئو کنید از دیگر رقبای خود عقب می افتید و داشتن سایتی بدون سئو شما را به کسب درآمد نخواهد رساند.

پیشنهاد می کنیم که مقاله چرا باید برای سئو محتوای باکیفیت تولید کرد را هم مطالعه بفرمایید، درک بهتری از سئو و بهینه سازی سایت و تولید محتوا به شما می دهد.

شما باید از طریق آموزش های درست و اصولی در کنار تیمی مجرب و به نتیجه رسیده، کار سئو سایت خود را انجام دهید. اگر آموزش سئو شما به صورت اصولی وحتی مقدماتی هم باشد شما به نتیجه می رسید. باید توجه داشته باشید که تمام اصول سئو پایه ای هستند و همین موارد پایه ای کسی به صورت درست رعایت نمی کند.

به طور مثال اگر بخواهیم یکی از همین قواعد کوچک را نام ببریم که هیچ کس به صورت اصولی آن را رعایت نمی کند، نکات زیر هستند.

فرمت عنوان صفحه سایت شما باید یکی از گزینه های زیر باشد. شما می توانید از فرمت های گوناگون در عنوان خود استفاده کنید، مانند:

  • موضوع صفحه | کلمه کلیدی | نام سایت
  • کلمه کلیدی اصلی | نام سایت
  • موضوع صفحه | نام سایت
  • کلمه کلیدی اصلی | کلمه کلیدی ثانویه | نام سایت

همه این فرمت ها صحیح هستند ولی شما سعی کنید برای جلب توجه بیشتر از فرمت آخر استفاده کنید. توجه داشته باشید که علامت های ( | ) به منظور یا هستند. شما سعی کنید از علامت ( – ) به جای آن استفاده کنید. چون توسط گوگل از همه کاراکترها بیشتر شناخته می شود.

پیشنهاد می کنیم که مقاله آموزش سئو حرفه ای وردپرس  را هم مطالعه بفرمایید، درک بهتری از سئو و بهینه سازی سایت و تولید محتوا به شما می دهد.

می خواهیم به سوالی که در ابتدای مقاله مطرح شد پاسخ دهیم که آیا باید سایت خود را برای موتور های جستجو بهینه کنید یا کاربران؟ شما اگر بتوانید سایت خود را بر اساس نیازهای کاربران ایجاد کنید، موفقیت سایت شما حتمی است.

چنانچه قصد آموزش سئو مقدماتی تا حرفه ای را دارید، پیشنهاد می کنیم که از مشاوران تیم بهیناوب برای پیشبرد کار خود استفاده کنید. مطمئن باشید در آخر کار از نتیجه به وجود آمده بسیار راضی خواهید بود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

خبرنامه بهیناوب
سئوکارهای حرفه ای چه کارهایی را انجام می دهند؟
اگر برای شما پول در آوردن از طریق اینترنت مهمه!
اگر دوست دارید، سریعتر به صفحه اول گوگل بروید و کسب درآمد کنید، پیشنهاد می کنم در این دوره کاملا رایگان و فوق العاده شرکت کنید
ما هم مثل شما از اسپم متنفریم، اطلاعات شما به صورت خصوصی نزد ما محفوظ است.