آموزش سئو فروشگاه اینترنتی و تولید محتوا - بهیناوب

آموزش سئو فروشگاه اینترنتی و تولید محتوا - بهیناوب

شنبه, 26 اسفند 1396

آموزش حرفه ای سئو عنوان سایت

آموزش حرفه ای سئو عنوان سایت

حتما برای شما هم پی آمده است یا در سطح اینترنت یا کتاب ها خوانده اید که سئو عنوان سایت یکی از مهمترین پارامترهایی است که گوگل به آن اهمیت می دهد و اگر شما نتوانید به صورت اصولی و درست این پارامتر را رعایت کنید، قطعا هیچ بازدیدکننده ای نخواهید داشت و این یعنی کمتر بودن درآمد و فروش. چنانچه به دنبال آموزش حرفه ای سئو عنوان سایت در وردپرس هستید، پیشنهاد می کنم این مقاله را مطالعه فرمایید.

همانطور که در جریان هستید عنوان سایت یکی از عنصرهای مهم و حیاتی جهت بازدید کاربران است. ما تمام سعیمان را کرده ایم که در آموزش های ابتدایی و حرفه ای سایت این پارامتر را به صورت کاملا اصولی و تکنیکال باز کنیم و تمام مراحلی که شما برای انتخاب عنوان و نکاتی که باید برای آن رعایت کنید، توضیح داده ایم.

سئو عنوان سایت

سئو عنوان صفحه سایت

عنوان سایت در وردپرس و دیگر سایت ها بسیار مهم می باشد و قواعدی دارد که مطمئن باشید آن را در هیچ دوره آموزشی به طوری که تیم بهیناوب آن را برای شما باز کرده است، نخواهید دید!

عنوان سئو چیست؟

اگر مدیر یک فروشگاه اینترنتی باشید، این گروه می تواند یکی از بهترین آموزش ها را با بهترین قیمت به شما آموزش دهد. شما با رعایت کردن همین نکات در کمتر از دو ماه به درآمد خواهید رسید و این نکات کاملا در پروژه هایی که توسط این تیم انجام شده به وفور دیده شده است و الان آن مدیران کسب و کار از طریق اینترنت به فروش رسیده اند.

پیشنهاد می کنیم که مقاله آموزش سئو مقدماتی تا حرفه ای را هم مطالعه بفرمایید، درک بهتری از سئو و بهینه سازی سایت و تولید محتوا به شما می دهد.

در این مقاله می خواهیم با شما در مورد سئو عنوان سایت صحبت کنیم. همانطور که ما در مقاله آن را به صورت گذرا نگاه کلی انداختیم در این مقاله بیشتر روی این موضوع تمرکز می کنیم.

شما باید عنوانی را مطابق با اصول گوگل بسازید و قبل از ساختن عنوان باید شما آن را به صورت درست و اصولی پیگربندی کنید. همانطور که در جریان هستید هر سیستم مدیریت محتوا برای این کار تنظیماتی دارد که متاسفانه هیچ کس به آن اهمیت نمی دهند و سریع می خواهند به صفحه اول گوگل بیایند. همانطور که قبلا هم گفته ایم اصول سئو، ثابت هستند و بسیار هم ساده هستند ولی کسی آن ها را رعایت نمی کند.

اولین موردی که در سئو سایت اهمیت دارید و شما می توانید آن را در تمام موتورهای جستجو مشاهده کنید همین مسئله عنوان صفحه است. شما اگر نگاهی به نتایج گوگل بیاندازید متوجه این مورد خواهید شد. عنوان همیشه به رنگ آبی و بزرگتر از سایر موارد نشان داده می شود.

فرمت عنوان صفحه که شما باید آن را رعایت کنید به شرح زیر هستند:

  • موضوع صفحه | کلمه کلیدی | نام سایت
  • کلمه کلیدی اصلی | نام سایت
  • موضوع صفحه | نام سایت
  • کلمه کلیدی اصلی | کلمه کلیدی ثانویه | نام سایت

هر کدام از گزینه های بالا دلبخواهی هستند و شما می توانید آن را در افزونه سئو سایت خود، تنظیم کنید. البته نیازی به این کار نیست! شما هنگامی که یک مقاله می نویسید در صفحه همان مقاله می توانید این موارد را هر کدام که دوست داشتید انجام دهید. که معمولا به صورت پیش فرض گزینه سوم است.

پیشنهاد می کنیم که مقاله آموزش سئو حرفه ای وردپرس را هم مطالعه بفرمایید، درک بهتری از سئو و بهینه سازی سایت و تولید محتوا به شما می دهد.

طول عنوان سایت در وردپرس باید چقدر باشد؟

بعد از تنظیم کردن این گزینه نوبت به طول عنوان صفحه می رسد. به نظر شما طول عنوان صفحه باید چند کاراکتر باشد؟

این یک موضوع مهم می باشد که اگر از افزونه های سئو وردپرس استفاده می کنید، هنگامی که طول عنوان صفحه شما کوتاه باشد، به شما گوشزد می کنند. طول عنوان صفحه باید بین 50 تا 55 کاراکتر باشد. توجه داشته باشید که اگر از این تعداد بیشتر باشد، توسط گوگل دیده نخواهد شد.

نکته مهمی که باید آن را رعایت کنید، حتما از کلمات کلیدی خود در عنوان صفحه استفاده کنید. این یکی از مواردی است که کسی آن را زیاد رعایت نمی کنند! راستی یک نکته بسیار مهم که می دانم بعد از مدتی آن را رعایت نخواهید کرد! هیچ یک از عنوان های شما نباید تکراری باشد، وگرنه در بخش کنسول وب مسترگوگل با خطای دابلیکیت مواجه خواهید شد. پس حتما به آن دقت کنید.

چنانچه قصد آموزش حرفه ای سئو عنوان سایت را دارید یا در این بخش دچار مشکل هستید می توانید از طریق راه های ارتباطی با تیم بهیناوب تماس بگیرید و از آن ها جهت پیشبرد کارتان راهنمایی بخواهید.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

خبرنامه بهیناوب
سئوکارهای حرفه ای چه کارهایی را انجام می دهند؟
اگر برای شما پول در آوردن از طریق اینترنت مهمه!
اگر دوست دارید، سریعتر به صفحه اول گوگل بروید و کسب درآمد کنید، پیشنهاد می کنم در این دوره کاملا رایگان و فوق العاده شرکت کنید
ما هم مثل شما از اسپم متنفریم، اطلاعات شما به صورت خصوصی نزد ما محفوظ است.