چگونه برندسازی اینترنتی حرفه ای کنیم؟

چگونه برندسازی اینترنتی حرفه ای کنیم؟

برندسازی اینترنتی چیست؟ چرا برندسازی اینترنتی برای افرادی که فروشگاه اینترنتی دارند اینقدر مهم است؟ چگونه برندسازی اینترنتی حرفه ای کنیم؟

در این چند سال اخیر برندسازی اینترنتی خیلی باب شده است و همه فروشگاه داران اینترنتی دوست دارند که نام و فروشگاه شان به یکی از برندهای اینترنتی حرفه ای تبدیل شود.

برندسازی اینترنتی حرفه ای چیست؟

ما در جامعه افراد گوناگونی را داریم که سعی می کنند به طرق خاصی درآمد داشته باشند. بعضی ها تلاش زیادی می کنند ولی به نتیجه نمی رسند.

اگر خوب به این افراد نگاه کنیم، می بینیم که دارند راه را اشتباه می روند. به فرض شما می خواهید از تهران بروید به شیراز ولی سر از تبریز در بیاورید! این دقیقا مثال این افراد است.

شنیده اند که باید تلاش کرد ولی اگر در مسیر درستش باشد، نتیجه درستی حاصل می شود.

برندسازی اینترنتی حرفه ای

شاید بارها شنیده باشید که ریشه در بیرون نیست، در درون است. ممکن است دیگر حالتان از این سخن به هم بخورد ولی رفته رفته متوجه می شوید که منشاء درونی دارد.

ما بارها طرح و مسیری که می خواهند افراد بپیمایند تا به درآمد برسند را بارها گفته ایم، بعضی ها که اجرا کرده اند، الان دارند سودش را برداشت می کنند و افرادی که با داشته های خودشان عمل کردند و داشته های خودشان را هم وارد کار کرده اند، درآمد کمتری نصیبشان شده است.

تیم ما همیشه یک سخن را اول راه به افراد می گوید. مهم نیست که شما چقدر دانش داری، چقدر علم داری، چقدر فیلم، دوره و … نگاه کرده اید. مهم این هست که هر چه می گوییم بدون انداختن حتی یک واو به آن ها عمل کنید.

بعضی موارد پیش می آید که دلسوزی ما از شما بیشتر می شود، چون ما اول کار تمام مبلغ را می گیریم و بعد شروع به آموزش و مشاوره می دهیم. یک مدل را شما باید مثل یک دانش آموز عمل کنید و هر چی معلم می گوید، را پیاده کنید. در وسط کار کم نیارید و ادامه دهید.

ما بارها شده کسب و کارهایی را از صفر به درآمد رسانده ایم، بدون سرمایه، الان طرف دارد راحت برای خودش مسافرتش را می رود، در اختیار خودش است، کنار زن و بچه اش هست، در خانه دارد کار میک ند یا در بازار بدون اینکه دغدغه چیزی داشته باشد دارد کار می کند.

این ها همه به خاطر برندسازی است که ما به او آموزش داده ایم. اینکه چقدر درآمد دارد، همه اش بستگی به او دارد که چقدر به حرف ما گوش کند.

شما باید وقتتان را در حوزه کسب درآمد از اینترنت به سه قسمت تقسیم کنید.

مقاله برندسازی اینترنتی

 

نکاتی مهم در مورد برندسازی اینترنتی حرفه ای

  1. یک بخش را برای یاد گرفتن بگذارید، این بخش هیچ گاه تمام نمی شود. چون هر روز حرف های جدیدی هست و حرف های قدیمی که هنوز در زندگی تان اجرایش نکرده اید.
  2. یک بخش برای رشد برندینگ سایت هایتان است.
  3. یک بخش هم برای پاسخگویی به مشتریانتان و عقد قراردادها و گرفتن پول و دادن بار می باشد.

بخش اول برای گروهی که از ما مشاوره می گیرند، بسیار دلنشین و برای گروهی بسیار سخت و تلخ است. چون باید به یکسری حرف ها عمل کنند و دایما یک کار را تکرار کنند.

بخش دوم کمی سخت تر و بخش سوم بسیار راحت تر است.

بسیاری از افراد حاضرند که بخش دوم را انجام ندهند. خب وقتی بخش دوم انجام نشود، کارهای شما بیهوده هستند و در یک کلام به ثروت هم نمی رسید.

موردهایی هم دیده شده که وقتی شما برند می شوید، چون مشتریانتان زاد می شوند، شما به بخش دوم بی اعتنا شده و به تجارت خود مشغول می شوید. بعد از مدتی می بینید که برندسازی اش ضعیف شده و تجارتش هم ضعیف می شود.

برندسازی اینترنتی چیست
در کار ما، برندینگ پیش شرط و مقدمه ای برای تجارت است. اگر برندینگ نباشد، تجارت شما می شود همان تجارت پیشینیان. که نیازمند سرمایه بالا می شوید، نیازمند وقت و توان بالا می شوید و چون ممکن است عده ای از شما آن ها را نداشته باشید، شکست بخورید.

ببینید، راحتتان کنم، همه چیز به شما بر می گردد، اگر به دنبال راه های مفت هستید، خب بروید انجام دهید، نتیجه اش را 2-3 سال دیگر بیایید به من بگویید. ولی اگر دوست دارید سریعتر به درآمد برسید آن هم به شکلی که خودتان کارفرما و مدیر کسب و کارتان هستید، ما راهتان را کوتاه تر می کنیم.

نمیدانید چقدر کیف دارد که در یک حوزه تخصصی شما را به عنوان برند اون حوزه نام ببرند. با دستان خالی برندی را ایجاد کنید که هر مشتری که زنگ میزند، از شما به عنوان یک شرکت بزرگ، یک تولید کننده یا یک کارخانه دار نام ببرد.

این ها همه تکنیک های قسمت دوم برندینگ است.

پولدار باشید.

جهت ارتباط با ما و وقت مشاوره می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید:
محمد قربانی
شماره پشتیبانی بهیناوب شماره موبایل: 09157560164
واتس آپ بهیناوب واتس آپ: 09157560164
کانال تلگرام بهیناوب تلگرام: ورود به کانال تلگرام

به درآمد رساندن و افزایش بازدید و ایجاد زنگ خور فروشگاه های اینترنتی

کانال تلگرام بهیناوب

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰

مقاله های مرتبط :

جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *