چرا باید تولید محتوای حرفه ای و خلاق کنیم؟

چرا باید تولید محتوای حرفه ای و خلاق کنیم؟

به نظر شما آیا دوران تولید محتوای حرفه ای و خلاق برای وب سایت ها تمام شده است؟ آیا شما هم فکر می کنید که نمی توان از وب سایت کسب درآمد کرد؟ تولید محتوای حرفه ای و خلاق چه تاثیری روی فروش ما دارند؟

مدتی زمانی هست که داریم در کار برندینگ فعالیت می کنیم و می دانیم که چه حوزه گسترده و پر سودی می باشد، به شرط آنکه بدانید که مشتری دنبال چه چیزی می باشد.

داشتن یک سایت در برندینگ

با سلام خدمت شما کاربر گرامی، در این مقاله می خواهم در مورد مزایای داشتن سایت برندینگ، آن هم در صفحه اول گوگل صحبت کنیم.

در این مقاله می خواهیم به بعضی از تفکرهای غلط، که فکر می کنند دیگر عمر سایت ها تمام شده و با وجود شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام و … دیگر کسی از سایت خرید نمی کند صحبت کنیم.

این ها بر اساس دیده های خودشان رای گیری می کنند که کاملا غلط است. یک سوال باید از همین افراد پرسید و آن هم این است که شماها وقتی دنبال مطلب و یا جواب سوالی هستید، اولین جایی که در آن جستجو می کنید، کجاست؟ درسته گوگل است! و گوگل هم سایت هایی را که به سوال و جواب شما نزدیکتر باشد، در سطرهای اول قرار می دهد.

تفکر غلط در کسب و کار اینترنتی

خب قاعدتا ما با این گروه اصلا کاری نداریم. پا را فراتر می گذاریم و می خواهیم با آن افرادی که قصد دارند از اینترنت و سایت هایشان پول درآورند صحبت کنیم.

سوالی که برای بسیاری از تازه کاران عرصه اینترنت و برندسازی اینترنتی مطرح است، این است که:

آیا داشتن یک سایت در برندینگ موجب رشد ما می شود؟

ما در بهیناوب بارها و بارها در مورد جوانب سایت داری، هم از نظر علمی و هم از نظر تجربه صحبت کرده ایم. یعنی درست و غلط بودنش را با چشم خود دیده ایم.

اگر می خواهید در برندسازی اینترنتی دیده شوید و مشتری داشته باشید چند نکته مهم است.

تولید محتوای حرفه ای و خلاق

نکته اول اینکه اگر در یک کلمه یا دو کلمه یا حتی ده کلمه کلیدی در صفحه اول باشید باز هم تاثیر خاصی برای شما ندارد. حداقل می بایست در بیش از ۵۰ کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل باشید.

نکته دوم اینکه اگر در صفحه اول گوگل دیده نشوید باز هم اثر خاصی ندارد. حتما می بایست در صفحه اول باشید.

نکته سوم اینکه در صفحه اول ده نتیجه را گوگل نشان می دهد. شما در هر عبارتی که جستجو کنید و ده صفحه را باز کنید، می بینید که بین ۲ تا سه تای آن ها سایت خبری یا اطلاعاتی هستند و مشتریان با آن ها کاری ندارند و اهل علم و پژوهش و تحقیق و دانشجویان، مخاطب آن ها هستند.

می ماند حدود ۷ سایت دیگر. از این ۷ سایت، دو سایت جز سایت هایی هستند که گرافیک و خوانایی مناسبی ندارند. یعنی وقتی مخاطب سایتشان را با گوشی باز می کند سایت شان برای گوشی طراحی نشده است.

می ماند حدود ۵ سایت دیگر. از این ۵ سایت یک تا دو سایت جز سایت های فروش و تبلیغ اینترنتی هستند. سایت هایی مثل دیوار و ایستگاه و ایفروش و آگهی ۲۴ و امثال این ها.

هرچند اگر مشتری به هدفش نرسد به آن ها هم زنگ می زند اما کسی آن ها را برند و معتبر نمی داند. در واقع در صفحه اول که معتبر است حدود ۳ تا ۴ سایت با هم رقابت دارند.

اگر شما فقط یک سایت در برندینگ داشته باشید و فرض هم کنیم که در صفحه اول باشید اگر اصول خوانایی و برندسازی را هم رعایت کرده باشید می شوید رقیب سایت های دیگر.

تولید محتوای خلاق

یعنی یک سایت در کنار ۴ سایت. این فقط در یک کلمه است. وقتی همه کلمات را در نظر بگیریم، می شوید، یک سایت در کنار بیش از صدها سایت.  مشتری که به شما زنگ می زند به دیگران هم زنگ می زند و بسیاری از تماس های شما، مرجع هستید برای استعلام قیمت آن ها.

یعنی اگر شما بتوانید درست در سایت هایتان مطلب بنویسید، آن هم بر اساس سرچ های مردم و جامعه هدفتان، شما همیشه در دیدرسشان هستید.

وقتی ما با افراد در مورد مزایای برندسازی و کسب درآمد اینترنتی از سایت صحبت می کنیم، یک سوال همیشه آن ها را اذیت می کند.

چگونه تولید محتوا کنیم؟

که در مقاله بعدی می خواهم در این مورد بنویسیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید مقالات دسته آموزش تولید محتوا را بخوانید.

جهت ارتباط با ما و وقت مشاوره می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید:
محمد قربانی
شماره پشتیبانی بهیناوب شماره موبایل: 09157560164
واتس آپ بهیناوب واتس آپ: 09157560164
کانال تلگرام بهیناوب تلگرام: ورود به کانال تلگرام

به درآمد رساندن و افزایش بازدید و ایجاد زنگ خور فروشگاه های اینترنتی

کانال تلگرام بهیناوب

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰

مقاله های مرتبط :

جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *