درآمد بیشتر با تولید محتوا برای وب سایت

درآمد بیشتر با تولید محتوا برای وب سایت

تولید محتوا برای وب سایت یک هنره و این هنر تولید محتوا را باید مدیران وب سایت ها داشته باشند. اینکه طرف بیاد و یک مقاله را ترجمه کنه، هنر تولید محتوا برای وب سایت نیست. کارهای خیلی بیشتری را باید برای این کار انجام دهد.

ضرورت تولید محتوا برای وب سایت

امروزه ضرورت تولید محتوا برای وب سایت یکی از نکات مهم و دغدغه های مهم مدیران وبسایت می باشد که می خواهند از اینترنت کسب درآمد درست کنند. یکی از پر تکرار ترین سوالات در زمینه تولید محتوا که از ما می پرسند این است:

تولید محتوا یعنی چه؟ شما با تولید محتوا می توانید مشکلات، دغدغه ها، سوالاتی، نیازهایی که کاربر در اینترنت به دنبال آن هاست را پاسخ دهید و او را یکی از بازدیدکننده های پروپا قرص سایتتان کنید. یعنی اگر بتوانید همین نکات بالا را رعایت کنید، سایت شما در کمتر از 3-4 ماه در صفحات اول گوگل نمایان می شود و به راحتی اگر با اصول کسب درآمد از اینترنت آشنا باشید، به درآمد می رسید.

ضرورت تولید محتوا برای وب سایت

البته 3-4 ماه یک عدد فرضی بود، من در بیشتر پروژه ها دیده ام که این مدت به کمتر از یک ماه می رسد و راحت مدیر آن وب سایت به درآمد می رسد.

ضروت تولید محتوا مخصوصا برای فروشگاه ها حائز اهمیت است. یک فروشگاه فقط تنها از طریق محصولاتش زیاد نمی تواند در صفحات اول گوگل باشد، حتما باید از تولید محتوا در کنار سایت بازدیدکننده بیشتری را به سمت سایت خود جذب کنید و با پیشنهادات خودتان، البته در بعضی موارد اصلا نیازی به این کار هم نیست، منجر به فروش محصولات خود شوید.

تولید محتوا واقعا یک کار تخصصی است و نمی شود فقط با نوشتن یکسری متن راحت به صفحات اول گوگل بیایید.

یکی از نکاتی که در قسمت ضرورت تولید محتوا برای وب سایت مهم است، شما باید دامنه لغات بالایی داشته باشید تا بتوانید متن های جذاب و غیر تکراری بنویسید.

سایت تولید و محتوا

بسیاری از افرادی که وارد حوزه اینترنت می شوند به دنبال سایت تولید محتوا می گردند تا بتواند کار عقب افتاده آن ها را جبران کند. البته ناگفته نماند که بیشتر این افراد از درآمد کمتر رنج می برند و حتی در بدترین شرایط پولی هم برای این کار ندارند و انتظار دارند که دیگر سایت ها، این کار را با قیمت بسیار کمتر برایشان انجام دهد.

متاسفانه دوستان، اینجا منظورم در سطح اینترنت هست، کسی دلش برای شما نمی سوزد! شما باید خودتان با دستان مبارکتان شروع کنید به تایپ کردن. اینترنت یک محیط کاملا ناجوانمردانه دارد، شما باید برای کسب و کارتان متن تولید کنید.

رک بگم، اینترنت صداقت بیرحمانه ای دارد، کسانی رو اول میکنه که در 24 ساعت روزانه به مدت 48 ساعت زمان مصرف کنند. شاید به این حرف من بخندید، ولی بعد از چند ماهی که دوباره این متن رو بخونید، تاییدش خواهید کرد.

سایت تولید و محتوا

کسانی میان بالاکه برای هدفشان سخت تلاش کردند، اونها کار نکردند، با عشق برای هدفشان از جون مایه گذاشتن و حقشون هم هست که در مدت زمان خیلی کم به نتیجه برسند.

من بیشتر آموزش های سطح نت رو تهیه کردم، توی بعضی از محصولات میگن هنر نیست که از تولید محتوای زیاد به صفحه اول گوگل بیای، من بهشون میگم شما بشین و انجامش بده بعد در این مورد صحبت کن.

میگن من فقط با یک صفحه در صفحه اول گوگل هستم، درست! ولی آیا فکر کردین که همه مردم با اون کلمه کلیدی، توی موتور جستجو به دنبال نیازهاشون نیستند؟ شما با این کارتون دارید مهره هاتون رو میسوزونید، حالا هی بیاین تو پی وی بگین این حرفت اشتباهه.

طریقه تولید محتوا

آخ، من عاشق این قسمتم! خدایی این همه سایت فقط دارند شعار میدن توی زمینه تولید محتوا.

البته ناگفته نماند که من هم تا 2 سال پیش همینطوری داشتم از هر دری یه مطلب میزدم که وقتی به خودم اومدم، دیدم ای دل غافل، فقط یه عده ای رو دورو بر خومون جمع کردیم که به به و چه چه می زنن ولی از پول خبری نیست.

کلا سایت رو داون کردم، چسبیدم به افرادی که به دنبال نیازهای خودشون هستند و براش پول میدن، البته منظور من یه رابطه برد-برد هستش و اصلا دوست هم ندارم از مدیر کسب و کاری پول بگیرم و فقط یه مشت چرت و پرت تحویلش بدم.

طریقه تولید محتوا

طرف باید مثل برده برای سایتش کار کنه! توی 24 ساعت باید اندازه 48 ساعت کنه، اینطوری توی کمتر از یک ماه واقعا درآمدش حتمی است.

ممکنه بعضیاتون بگید، برو عمو، نخواستیم. ولی باید یه نکته تلخ رو بهتون یادآوری کنم. بالابرید، پایین برید همینه. دلتون رو به آموزش جایی، کلاسی و …خوش نکنید.

اگر الان این کارو انجام ندید 2 سال دیگه انجام خواهید داد ولی اون موقع کلی پول هم از دست خواهید داد.

برگردیم به سراغ موضوع مان، طریق تولید محتوا یک هنره! این هنر رو خیلی ها ندارند.

شما با تولید محتوا می تونید فقط با یه سایت وبلاگی به پول برسید، بدون اینکه اصلا فروشگاهی داشته باشید. اینو مخصوص اون کسب و کارهایی گفتم که کارهاشون تولیدیه.

این افراد می توانند با گذاشتن یک نمونه از کارهاشون و توضیح دادن اون نمونه، کاری کنند که مشتری به آن ها زنگ بزند.

این همه توی اینترنت در مورد عنوان های جذاب دارند صحبت می کنند، به نظر من مفتش هم گرونه، فقط دارید وقتتون رو تلف می کنید. شما باید عنوان هایی بنویسید که طرف توی گوگل سرچ می کنه.

بازدیدکننده وقت نداره که حتی متنتون رو بخونه، فقط با دیدن متن، بدون اینکه حتی به متن شما هم نگاه کنه، بهتون زنگ میزنه و ادامه کار رو پشت تلفن میگه.
اینجا هنر شماست که چقدر بلدید اعتمادسازی کنید. مطمئنا 3-4 اول که به راحتی از دست میدید، مگر اینکه قبلا به فکر این مراحل بوده باشید.

توليد محتوا در منزل

خیلی ها به دنبال تولید محتوا در منزل می گردند، یه عده هستند که دوست دارند از تولید محتوا در منزل کسب درآمد کنند. به نظر من این افراد اگر برای خودشون کار کنند، سریعتر به پول می رسند تا اینکه به دست این و اون نگاه کنند، تا ببینند که طرف کی میخواد بعد از کلی غر، غر کردن بهشون چندرغاز پول بده.

توليد محتوا در منزل

این از کوته فکری اینهاست! که دیگران رو به درآمد برسونند و خودشون منتظر یه مقدار پول اندک باشند و دلشون هم خوش باشه که از اینترنت پول در میارند.
من که به این راضی نیستم، یه هنر بلد باشم و به دیگران برای کار کردن رو بزنم. شما یک هنر عالی دارید، دیگران باید محتاج شما باشند نه برعکس.

شما می توانید در کنار کار تولید محتوا برای شرکت ها یا سایت های دیگر، یک کسب و کار را که به آن علاقه دارید و به صورت پاره وقت روی آن کار کنید و مطمئن باشید که به مرور درآمدتان از آن شرکت ها هم بیشتر خواهد بود.

تولید و فروش محتوا

مدت زمانی حدود 2 سال است (البته از زمان انتشار این مقاله) که تولید و فروش محتوا یک امری بدیهی شده است و سایت هایی با همین موضوع بالا آمده اند که کار بسیاری از سایت های دیگر را راحت کرده است.

تولید و فروش محتوا

حتی باعث شده است که مقالات سئو شده را تحویل دهند و این برای مدیران وب سایت هایی که برای این موضوع مبلغی کنار گذاشته اند، بسیار سودمند است. کارشان را برای یک ماه جلو می اندازد.

این افراد دیگر لازم نیست دغدغه تولید محتوا را داشته باشند و به جای آن روی دیگر موارد کار می کنند.

تولید محتوای مناسب

تولید محتوای مناسب برای سایت ها و فروشگاه ها یک هنر است. باید به طور کامل به همه جنبه های محصولات و مشکل و دغدغه های بازدیدکننده بپردازید. اگر این کار را به خوبی انجام دهید به راحتی می توانید کاربر را متقاعد کنید که محصول فروشگاه یا سایت شما را بخرد.

فقط به یک جای دنج نیاز دارید که کسی مزاحم شما نباشد و در مورد فقط یک موضوع بشینید فکر کنید. هر چی به ذهنتان آمد مهم نیست، فقط بنویسید و بعد آن ها را جدا کنید.

تولید محتوای مناسب

این بیشتر برای مدیران فروشگاه ها مناسب است که افراد به آن ها زنگ می زنند. مشتریان پشت تلفن صحبت هایی می کنند که سریع متوجه می شوید که دغدغه این افراد چیست، فقط کافی است که جواب همان سوالات را در صفحه محصول بدهید و متوجه می شوید که زنگ های اضافی که فقط وقت شما را هدر می دهد، سریعا کاهش پیدا کرده است.

این هنر تولید محتوای مناسب است. هر کدام از مدیران وب سایت ها می توانند با رعایت همین نکته کلی اعتبار جمع کنند. فقط کافی است یک بار آن را انجام دهید.

نمونه ی تولید محتوا

من در مورد نمونه ی تولید محتوا در دسته بندی تولید محتوا صحبت کرده ام، فقط کافی است که یک مرور سریع به آن ها داشته باشید. این کار باعث می شود که ایده های بکری به مدیران فروشگاه ها داده شود.

نمونه ی تولید محتوا

جهت ارتباط با ما و وقت مشاوره می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید:
محمد قربانی
شماره پشتیبانی بهیناوب شماره موبایل: 09157560164
واتس آپ بهیناوب واتس آپ: 09157560164
کانال تلگرام بهیناوب تلگرام: ورود به کانال تلگرام

به درآمد رساندن و افزایش بازدید و ایجاد زنگ خور فروشگاه های اینترنتی

کانال تلگرام بهیناوب

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰

مقاله های مرتبط :

جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *