برای ساخت تولید محتوا فارسی از کجا شروع کنم؟

برای ساخت تولید محتوا فارسی از کجا شروع کنم؟

در این مقاله به یک نکته بسیار مهم قبل از تولید محتوا فارسی تاکید کردم که شما باید قبل از نوشتن تولید محتوا حتما آن را رعایت کنید وگرنه در آخر از مقالاتی که نوشته اید دلخور و دلزده می شوید. همین نکته کوچک باعث می شود که شما برای ساخت تولید محتوا فارسی دیگر دغدغه ای نداشته باشید و اینکه بدانید باید از کجا شروع کنید؟ تا همیشه دارای ایده های نابی برای تولید محتوا خواهید بود.

اگر تازه سایت خود را راه اندازی کرده اید، یکی از دغدغه های شما این است که برای ساخت تولید محتوا فارسی از کجا شروع کنم؟ در این مقاله می خواهم در مورد اینکه از کجا، شروع به تولید محتوا فارسی کنید آموزش دهم. بیشتر این راه هایی که در ادامه ذکر می کنم به درد شما می خورد و می توانید از طریق هر کدام از آن ها برای سایت خود تولید محتوا کنید.

خیلی ها هنگام تولید محتوا فارسی فکر می کنند که باید بروند و نویسندگی یاد بگیرند! توی سطح اینترنت به دنبال کلاس ها و کتاب هایی می گردند که سریع آن ها را با فن نویسندگی آشنا کند. چند محصول می خرند و در آخر می فهمند که این چیزی که من لازم داشتم با اون چیزی که اون می گفتم دنیا فرق دارد.

دوست عزیز، تولید محتوا آن هم برای کسب و کارهای اینترنتی روش های خاص خودش را دارد. نمی گویم نویسندگی بد است، اتفاقا باید یک نویسنده ماهر شوید. ولی مشکل آن است که کسی هیچ راهکاری در ذهن برای آن ندارند.
برای ساخت تولید محتوا فارسی از کجا شروع کنم

فن نویسندگی بسیار مهم است ولی شما می توانید بدون اینکه اصلا به فن نویسندگی هم مسلط باشید، مقالاتی عالی برای سایت خودتان بنویسید. فقط باید در اول کار هدف خود را از تولید محتوا برای سایت تان مشخص کنید.

چگونه در فضای مجازی تولید محتوا کنیم؟

برای این که شما بتوانید در فضای مجازی تولید محتوای باکیفیت کنید باید چند نکته را بدانید. باید بدانید که نوشتن مقاله در وبسایت تفاوت کمی با نوشته های چاپی دارد و در بعضی موارد بسیار مشابه هم می باشند. فقط مشکلی که دارید این هست که از آنجایی که مقالات وبسایت، بیشتر از صفحه مانیتور خوانده می شوند، مخاطبین تان انگیزه بیشتری برای توقف در خواندن متن پیدا می کنند. برای همین این امر بستگی زیادی به مهارت نوشتن شما دارد.

 

هدف شما از تولید محتوا فارسی چیست؟

نکته بسیار مهمی که باید رعایت کنید و اگر همین یک نکته را در نوشتن مقالات انجام دهید، باعث موفقیت تان می شود.

هدف وبسایت شما چیست؟

ببینید ما از تولید محتوا برای سایتمان یک هدفی داریم! که کلا به سه بخش تقسیم می شوند:

  • یا سرگرمی هستند
  • یا اطلاع رسانی
  • یا متقاعد سازی مردم

اگر ساختار مناسبی را در نظر نگیرید، هدفتان را از دست خواهید داد و مردم به راحتی پیغام شما را از دست می دهند.

هدف از تولید محتوای فارسی

آیا محتوای سایت شما برای سرگرمی است؟ خب کارتان راحت است. می توانید با چرخی در وب، به بسیاری از مطالب ناب دست پیدا کنید. این مطالب را با کمی تغییر می توانید در سایت خود پیاده سازی کنید. اگر بخواهیم مثالی بزنیم باید به سایت هایی که در مورد سرگرمی های مردم از قبیل خوانندگان، بحث های فناوری و … اشاره کرد.

اگر وب سایت شما اطلاع رسانی باشد، باز هم کار شما راحت است. شما با مطالعه در مورد محصولات خود می توانید یک سری اطلاع رسانی هایی در مورد آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. سایت های اخباری جزئی از این قسمت می باشند.

این بخش آخری یه مقدار سخت است. همه فروشگاه های سطح اینترنت به دنبال متقاعد سازی مردم هستند تا بتوانند نظر آن ها را جلب کنند تا فروششان بالاتر برود.

شما با رعایت کردن هر کدام از گزینه های بالا می توانید به این امر مهم دست یابید. موفقیت نتیجه سیستم اجرایی شما است. کسب موفقیت کار سختی است. فرآیندی پر زحمت، ملالت آور و حتی گاهی اوقات کسل کننده است.

ساخت تولید محتوا فارسی

اما اگر از کار کردن، نظم داشتن و تعهد کردن بیزارید، بهتر است، کسب و کار اینترنتی را رها کنید چون این کار نیاز به عشق فراوان همراه با فرایند پر زحمت، گاهی اوقات کسل کننده برایتان خواهد بود. به قول کتاب اثر مرکب که پیشنهاد می کنم حتما آن را مطالعه بفرمایید، گام های به ظاهر کوچک و بی اهمیت، در طی زمان که به صورت پیوسته انجام شود، باعث می شود که تغییرات اساسی و مهمی در کار و زندگی تان به وجود آورد.

انتخاب های کوچک و زیرکانه همراه با ثبات و پیوستگی و همچنین زمان باعث تفاوت های اساسی می شود.

نکات بالا به شما در انتخاب هدفتان کمک زیادی می کند و حتی می توانید از طریق همین نکته ساده بسیاری محتوا تولید کنید.

جهت ارتباط با ما و وقت مشاوره می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید:
محمد قربانی
شماره پشتیبانی بهیناوب شماره موبایل: 09157560164
واتس آپ بهیناوب واتس آپ: 09157560164
کانال تلگرام بهیناوب تلگرام: ورود به کانال تلگرام

به درآمد رساندن و افزایش بازدید و ایجاد زنگ خور فروشگاه های اینترنتی

کانال تلگرام بهیناوب

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰

مقاله های مرتبط :

جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *