چگونه یک کسب کار اینترنتی واقعی ایجاد کنیم؟

چگونه یک کسب کار اینترنتی واقعی ایجاد کنیم؟

کسب کار اینترنتی واقعی همیشه یکی از آرزوهای افرادی بوده که می خواستند به صورت حلال و واقعی از اینترنت کسب درآمد کنند. این افراد منابع مختلفی را ممکن است امتحان کرده باشند و حتی ممکن است به درآمد کمی هم رسیده باشند. اگر شما هم به دنبال کسب کار اینترنتی واقعی هستید، این مقاله را مطالعه کنید.

یکی از جذاب ترین کارها در اینترنت ایجاد کسب کار اینترنتی واقعی است و اگر شما واقعا مصمم به انجام این کار باشید، به راحتی و فقط با انجام یک الگوی مناسب می توانید به عنوان یک برند مهم در اینترنت مطرح شوید.

ایده ی کسب و کار اینترنتی

ایده ی کسب و کار اینترنتی برای همه، هنگام شروع کارشان مهم است و بیشتر افراد، نمی دانند که چطور باید شروع کنند، یا سایتی بالا آورده اند و دغدغه یشان شده جذب ترافیک، به صفحه اول گوگل آوردن و یا مهمتر از همه ایجاد زنگ خور و کسب درآمد از سایت.

ایده ی کسب و کار اینترنتی

این افراد سوالاتی از قبیل زیر همیشه از خودشان می پرسند:

 • افراد رو چطوری به سایتمون بیاریم؟
 • سایتمون رو چگونه به صفحه اول گوگل ببریم؟
 • چطوری کاری کنیم که بازدید کننده و مشتری پیدا کنیم؟
 • چطوری فروش ایجاد کنیم؟
 • چطوری محصولاتمان را به صورت آنلاین بفروشیم؟
 • و …

بعضی ها دوست دارند که از اینترنت کسب درآمد داشته باشند ولی اصلا ایده ی کسب و کار اینترنتی را نمیدانند! ممکن است کلی محصول شروع کسب و کار اینترنتی را هم تهیه کرده باشند ولی چنگی به دل نزده باشد، اگر همه راه ها را امتحان کردید و برای شما پول درآوردن مهمترین قسمت کار است، این مقاله به درد کار شما می خورد.

لیست کسب و کار های اینترنتی

اگر کمی در اینترنت جستجو کنید، لیست کسب و کارهای اینترنتی در صفحات گوگل، برای شما لیست می شوند و بعضی از آن ها فروش بالایی هم دارند و بعضی ها دارای فروش متوسط هستند، بعضی هایشان هم، اصلا فروشی ندارند.

متاسفانه همه فقط به لیست کسب و کار های اینترنتی بسنده می کنند، جایی که می خواهند کار کنند، کارهای غیر ضروری بر آن ها پیروز می شود و به دنبال کارهای جانبی که آن ها را به پول نمی رساند می روند. مثل بیشتر افرادی که تیم من به آن ها مشاوره می دهد.

لیست کسب و کار های اینترنتی

آن ها اول شروع کسب کار اینترنتی شان، سایت های اول گوگل یا بزرگ اینترنتی را رقیبان خودشان قرار می دهند و همین موضوع باعث می شود که نتوانند در کوتاه مدت و دراز مدت به درآمد برسند و معمولا وسط کار، کلا کسب و کار اینترنتی خود را رها می کنند.

در گذشته که من هم جزء افرادی بودم که پول درآوردن از اینترنت برایم، مثل یک رویا بود، استادم به من می گفت که هر چه را که می گویم باید بدون خلاقیت فقط و فقط اجراش کنی و اصلا فکرها و ایده های خودت را، تا وقتی که بر کار مسلط نشدی، دخالت ندهی.

من هم به توصیه اش عمل کردم و کمتر از یک ماه اولین درآمدم را از اینترنت به دست آوردم و هنوز که هنوز هست هیچ خلاقیتی وارد کارم نکرده ام و مدام یک الگو را دارم اجرا می کنم و پول در می آورم.

دقیقا همین سیستم را تیم من به کسانی که به آن ها مشاوره می دهیم، اجرا می کنند و با تعجب می بینیم، آن ها هم به راحتی جواب گرفته اند، ولی خب بعضی هایشان توی جاده خاکی می اندازند و متاسفانه از تیم من هم کاری برنمی آید.

بهترین کسب و کار های اینترنتی

ما دو نوع کسب و کار داریم که لازم است قبل از ادامه کار به آن ها اشاره ای داشته باشیم:

 1. کسب و کار کلا مجازی (فروش محصولات مجازی)
 2. کسب و کار اینترنتی که محصولات فیزیکی را در دنیای اینترنت به فروش می رسانند.

من و تیمم روی دومی تسلط داریم و بیشتر مشاوره ها و آموزش هایمان را بر روی این قسمت و این موضوع اجرا میکنیم. خوشبختانه یک حوزه ی بسیار پر درآمد می باشد که اگر می خواهید سریع تر از آنچه که فکر می کنید به درآمد برسید، می توانید وارد این حوزه شوید.

بهترین کسب و کار های اینترنتی

مراحل کار بسیار راحت است که در زیر به صورت کلی به آن اشاره می کنیم.

ممکن است شما هم مثل اوایل من یک فرد بیکار، دانشجو یا دنبال درآمد و یا در یک شرکت مشغول کار باشید! و هیچ ایده ی کسب و کار اینترنتی هم نداشته باشید! این اصلا مهم نیست!
مهم این است که عاشق پول درآوردن از طریق اینترنت باشید، همین کافی است. بقیه راه را من  در سایت بهیناوب به شما می گویم.

شما به راحتی و حتی بدون نیاز به مسافرت و مهاجرت به شهر دیگری برای کار، در همان شهر خودتان شروع کنید به کسب و کار. بدون اینکه مغازه ای داشته باشید، یا به اصطلاح بازاری ها، سرپایی کار کنید.

تامین کننده یعنی چه؟ کسی که مغازه داشته باشد، یا کسی که تولید کننده داشته باشد، یا کسی که کارخانه داشته باشد، یا کسی که شرکت داشته باشد، یا کسی که بتوانید یک محصول را با قیمت بسیار پایین تر از بازار (منظور قیمت عمده هستش) از او تهیه کنید. به این می گویند تامین کننده!

تامین کننده ممکن است یک کشاورز باشد، ممکن است یک مغازه دار باشد، ممکن است یک کارگاه تولیدی باشد، ممکن است یک کارخانه دار باشد و … این افراد فقط دنبال کسی می گردند که بتواند جنس هایشان را بفروشد البته نه در شهر خودشان! به کل دنیا!

خوب، شما به کمک اینترنت و به راحتی می توانید محصولات آن ها را بدون کوچکترین دغدغه ای به کسانی که در شهر های دیگری و یا کشورهای دیگری هستند بفروشید! مهم این است که برندسازی درست و قوی ایجاد کنید.

من سال پیش از یک سایت بدون اینکه اصلا مغازه و پولی برای خرید محصول داشته باشم، فقط با برندسازی درست از طریق سایتم، باعث شدم که در همان هفته اول به درآمد برسم و الان در آن حوزه همه افرادی که کار میکنند، فکر می کنند که من یک شرکت دارم! درصورتی که فقط برندسازی درستی انجام دادم و آن سایت در تمام صفحات گوگل در لینک اول و در بعضی موارد تا سه لینک اول مال آن سایت است! به این می گویند قدرت برندسازی که نمونه آن را شما در اینترنت مشاهده نمی کنید و نخواهید کرد.

نحوه ی راه اندازی کسب و کار اینترنتی

در مورد نحوه ی راه اندازی کسب و کار اینترنتی در اینترنت میلیون ها و میلیاردها رکورد گوگل وجود دارد که متاسفانه همه فقط به راه اندازی فروشگاه اینترنتی و یا وب سایت بسنده می کنند و قسمت مهم که کسب درآمد از اینترنت هست، او را رها می کنند. برعکس تیم بهیناوب به قسمت اول اصلا کاری نداریم و برای تیمم قسمت دوم مهم است.

نحوه ی راه اندازی کسب و کار اینترنتی

برای ما فرقی نمی کند که شما کدام شرکت یا به وسیله شخص خودتان سایت بالا آمده است یا خیر، مهم این است که در مورد به درآمد رسیدنتان مطابق الگوی ما عمل کنید و در کمتر از یک سال به یک برند مهم و شناخته شده در اینترنت تبدیل شوید که بعدا یکی از آرزوهایتان این می باشد که گوشیتان را به مدت نیم ساعت فقط خاموش کنید!

نحوه ی راه اندازی کسب و کار اینترنتی یکی از دغدغه های مهم افرادی است که کار با سایت و سیستم فروشگاهی را نمی دانند و همچنین باید تمام کارهای انجام شده شان را با گوشی انجام دهند. چون اول راه ممکن است پول کافی برای خرید سیستم نداشته باشند که شروع کنند.

اولین سوال این افراد از ما این است که آیا می شود با گوشی تمام کارهای گفته شده ی شما را انجام داد؟ جواب بله هست، اگر بهونه ها را کنار بگذارید با یک عدد گوشی هم می توانید به درآمد برسید، مهم خلاقیت و ادامه ی کار است.

کسب کار اینترنتی واقعی

شما هنگامی که یک کسب و کار اینترنتی را بالا می آورید، دغدغه های بسیاری برای شروع دارید که نمونه هایی از آن ها را می توانید در زیر مشاهده کنید:

 • چطوری یک محصول را طوری قرار دهم که منجر به فروش شود؟
 • چگونه سیستم پست و تیپاکس را در سایتم راه اندازی کنم؟
 • چگونه مطلب بنویسم که منجر به دیده شدن سایتم شود؟
 • چگونه بخش درگاه بانکم را در سایت فعال کنم؟
 • چگونه اینماد بگیرم؟
 • چگونه یک قالب مناسب برای سایتم انتخاب کنم؟
 • و …

وضعیت کسب و کار اینترنتی در ایران

وضعیت کسب و کار اینترنتی در ایران مخصوصا آن هایی که واقعا پیگیر کارشان هستند، رو به بالاست. یعنی چه؟

یعنی اگر واقعا کسی بخواهد به صورت اصولی و درست در یک حوزه ی خاص (چاقو،میوه،زرشک،زعفران،آلو، شیره انگور و …) خود را به عنوان یک برند مطرح کند، کار بسیار آسانی می باشد، البته به شرطی که بخواهد یک برند با ارزش را ایجاد کند.

وضعیت کسب و کار اینترنتی در ایران

از دید ما مثل آب خوردن است! وضعیت کسب و کار اینترنتی در ایران با توجه به زیرساخت های مناسبی که هر روزه ایجاد می شود، باعث راحت تر شدن و ایجاد اعتماد بیشتر در کسب و کارها می شود.

تیم بهیناوب در مورد کسب درآمد از طریق اینترنت در ادامه مقالات کاربردی و مهمی خواهم نوشت که همه یشان بر اساس تجربه می باشد. پس اگر به دنبال این هستید که وضعیت کسب و کار اینترنتی در ایران را ببینید مثبت است یا منفی، می توانید کمی به عقب یکی دو سال پیش برگردید و رشد کسب و کارهایی که از طریق اینترنت به درآمد های میلیونی و میلیاردی رسیده اند، را در صفحه اول گوگل مشاهده کنید.

جهت ارتباط با ما و وقت مشاوره می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید:
محمد قربانی
شماره پشتیبانی بهیناوب شماره موبایل: 09157560164
واتس آپ بهیناوب واتس آپ: 09157560164
کانال تلگرام بهیناوب تلگرام: ورود به کانال تلگرام

به درآمد رساندن و افزایش بازدید و ایجاد زنگ خور فروشگاه های اینترنتی

کانال تلگرام بهیناوب

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰

مقاله های مرتبط :

جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *