کسب درآمد با چرم دوزی با دست

کسب درآمد با چرم دوزی با دست

چرم دوزی با دست یک هنر است و شما می توانید کسب درآمد با چرم دوزی را از محصولاتی از قبیل چرم دوزی با دست کیف پول، چرم دوزی با دست کیف مجلسی، چرم دوزی با دست کیف پول مردانه، چرم دوزی با دست کیف پول مردانه و … را ایجاد کنید و به فروش برسانید.

کسب درآمد با چرم دوزی با دست

خب با یه مقاله دیگه در خدمت شما دوست عزیز هستم که دوست دارید از هنر خودتان در دنیای اینترنت کسب درآمد کنید.

من همیشه از کارهای تولید خوشم می آید، این افراد اگر کمی با اینترنت و سایت و تولید محتوا آشنا باشند می توانند درآمدشان را حداقل به 2-3 میلیون برسانند. مهم این است که بتوانند برندسازی درستی در سطح اینترنت انجام دهند.

کسب درامد از چرم دوزی

اگر در دنیای چرم دوزی جستجویی انجام داده باشید، می بینید که محصولات زیادی که کار دست و ماشین دوز هستند، در سایت ها به فروش می رسند و اگر شما به این هنر علاقه داشته باشید به راحتی می توانید تولیدات خود یا خانواده یا یک کارگاه را از طریق اینترنت آن هم به صورت اصولی به فروش برسانید و در این وسط سود خودتان را کسب کنید.

حتما می دانید که کشور ایران در چرم طبیعی، یکی از پیشتازان صنعت چرم در جهان است و فقط از کفش بالای 200 میلیون دلار صادرات داشتیم که اگر از این منبع بزرگ حدود یک درصد هم برای شما باشد، برای 7 نسل تان پول خواهید داشت.

وقتی با افراد حوزه چرم دوزی صحبت می کنید، یکی از بزرگترین سوالاتشان این است:

چگونه با چرم دوزی از اینترنت کسب درآمد کنیم؟

بعضی ها هستند که در چرم دوزی سالهاست کار می کنند و دوست دارند از هنر خودشان به درآمد برسند، ولی نمی دانند که باید از کجا شروع کنند و چطور برای خودشان به درآمد برسند.

این افراد اگر بخواهند در بازار کار به دنبال کار بگردند، از آن ها مدرک و … می خواهند. که باید مثلا بروند فنی حرفه ای و مدرک بگیرند و برای کارفرما و …ببرند ولی آیا نیاز هست؟ به نظر من این قوانین واقعا دست و پاگیر هستند.

کسب درآمد از چرم دوزی

شما که هنر چرم دوزی بلد هستید، نیاز نیست به کسی برای هنرتان رو بزنید، فقط کافی است که مقداری با اینترنت و تولید محتوا آشنایی داشته باشید حتی اگر خودتان نمی رسید می توانید به کس دیگری این کار را بسپارید و او با اصول درست و حرفه ای برای شما مشتری جذب کند.

فکر غالب افراد حوزه چرم دوزی این است:

یک نمونه از محصولم را درست می کنم و می روم پیش مغازه ها، شرکت های چرم سازی، کارگاه های تولیدی، بازار و … و نمونه هایم را نشانشان می دهم، اگر فقط یکی از آن ها از کارم خوشش آمد به درآمد می رسم.

این طرز فکر شماست ولی من کلا با این طرز فکر موافق نیستم! شما هنر انجام کاری را بلد هستید، شما نباید دنبال کار یا فروش محصولاتتان بگردید! دیگران باید به شما رو بزنند برای این کار.

من هم مدتی کار بالا را انجام می دادم و میرفتم پیش مغازه ها و …ولی آن ها غیر از ایراد گرفتن به کارم و جنسم هیچ هنر دیگری نداشتند.

کلا قضیه رو برعکس کردم، الان آن ها می آیند و به من رو می زنند که نمونه ساخته شده شما را ببینیم و سفارش بدیم. با خواندن متن بالا متوجه می شوید که تمام اطلاعاتی که دارم اینجا در اختیار شما قرار می دهم بر اساس تجربه هستند.

درآمد چرم دوزی با دست

کار چرم دوزی همانطور که گفتم یک هنر است! اگر در چرم دوزی تخصص دارید و می توانید اجناس باکیفیت و تمیزی را با قیمت پایین بسازید، به راحتی می توانید تنها با یک سایت و تولید محتوا در مورد کسب و کار چرم دوزی مشتریانی که در اینترنت به دنبال این محصول هستند را به سمت خود جذب کنید.

ممکن است بگویید که با این بازار رقابتی و این همه استاد کار چطوری من موفق شوم؟

 • مهم این است که از همان اول با کیفیت و اقتصادی کار کنید.
 • باید جنس شناس شوید و از چرم مرغوب و خوبی آن هم با قیمت ارزان استفاده نمایید.
 • دوخت حرفه ای محصول خیلی اهمیت دارد.
 • در طراحی هر چقدر خلاقیت داشته باشید و کپی نکنید، افراد بیشتری را به سمت کسب و کارتان می کشانید.
 • تا می توانید در اینترنت نمونه کار ببینید و بعد از مدتی قوه خلاقیتتان به شما کمک می کند.
 • توجه ویژه به ریزه کاری ها در دوخت داشته باشید.
 • بسته بندی درست و شکیل که حرفه ای بودن شما را نشان دهد.
 • قیمت گذاری مناسب برای کارتان.

افرادی که می خواهند جدیدا یا برای خودشان کار کنند، این سوالات را از خودشان می پرسند:

 • درآمد شغل چرم دوزی با دست چقدره؟
 • آیا چرم دوزی درآمد دارد؟
 • بازار کار چرم دوزی چطور است؟
 • سود چرم دوزی خوب است یا نه؟
 • کار در منزل چرم دوزی امکان پذیر است؟
 • چگونه یک کارگاه چرم دوزی راه اندازی کنیم؟

می خواهیم به صورت کلی به این سوالات پاسخ بدیم تا بتوانید با فکر باز وارد این حوزه شوید:

درآمد شغل چرم دوزی با دست چقدر است؟

خیلی ها هستند که از این کار پول در می آورند و اگر شما از آن ها بپرسید که آیا این کار خوبه یا نه؟ سود داره یا نه؟ همون اول از بدی های این کار برای شما تعریف می کنند. به نظر شما اگر این کار بد است و درآمد ندارد! چرا جد اندر جدشان به این کار مشغولند؟ در ایران این افراد یادگرفتند فقط بنالند و از اینکه کسی وارد آن حوزه شود، زیاد خوششان نمی آید.

درآمد چرم دوزی چقدره

آیا تا به حال دیدید که کاسب از کاسب خوشش بیاید؟ جواب خیر است. ممکن است گپ و گفتی با هم داشته باشند ولی وقتی سر درآمد می رسد به همدیگر ناخودآگاه حسودی می کنند.

در مقالات و اخبار های سایت ها می خواندم که صادرات چرم فقط کفش به خارج از ایران سالانه بالای 200 میلیون دلار می باشد. که این نشان از حوزه پر سود این حوزه می باشد. فقط کافی است که شما هم در اینترنت به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت کنید و برای خودتان یک برندسازی حرفه ای داشته باشید تا بتوانید افراد خارجی را به سمت سایت خودتان بکشانید. این مورد را به وفور دیده ام. البته نمونه زیر برای کار چرم دوزی نیست.

نمونه سفارش خارج از کشور

با گشتی در اینترنت می توانید به سایت هایی که افراد حداقل درآمد 2-3 میلیون در ماه رسیده اند، را مشاهده کنید. هدف ما از این مقالات این است که بتوانید برای شخص خودتان کار کنید.

شما می توانید با ایجاد یک وب سایت آن هم به صورت اصولی و تولید محتوا به سبکی خاص، کسانی که در اینترنت به دنبال محصولات شما می گردند را پیدا کنید و با گرفتن سفارش، شروع به کار کردن و کسب درآمد کنید.

بازار کار چرم دوزی چطور است؟

اگر متوقع نباشید و در حوزه ای که کار می کنید ثابت قدم باشید مطمئنا به درآمد می رسید. منظور من از درآمد فقط از طریق اینترنت بود و هست. من به کار فیزیکی و جامعه کاری ندارم. شما اگر تا سال 2020 نتوانید از اینترنت در حوزه خودتان درآمد کسب کنید، بعدا به مشکل می خورید.

من در مقاله «کسب و کارهای اینترنتی موفق در جهان» کامل این موضوع رو شرح دادم که چرا باید از اینترنت پول در بیاورید.

کار در منزل چرم دوزی امکان پذیر است؟

همانطور که گفتم اصلا این کار محدودیتی ندارد که شما در منزل این کار را انجام دهید یا در یک کارگاه یا به صورت واسطه باشید. همه چیز امکان پذیر است. مهم این است که از بازار چرم کدام گوشه یا نیچ آن را بگیرید و روی آن تمرکز کنید.

هدف شما از چرم دوزی کسب درآمد است و همینجا باید یک نکته ای را به شما گوش زد کنم! اگر هدف شما کسب درآمد است نباید وارد قسمت آموزش شوید یعنی در اینترنت به دنبال آموزش دادن نباشید، به دنبال عنوان هایی باشید که به فروش منجر شود یا بازدید کننده را مستقیما به سایت شما بیاورد.

چگونه یک کارگاه چرم دوزی راه اندازی کنیم؟

من در این حوزه اصلا وارد نمی شوم. این در تخصص من نیست که چگونه یک کارگاه چرم دوزی راه اندازی کنیم؟ جواب این سوال به مرور که در این کار استاد شدید به ذهنتان می آید و راه به شما نشان داده می شود.

بازار کار چرم دوزی

ممکن است با خواندن این مقاله فکر کنید که منی که اصلا از این حوزه اطلاعی ندارم چطور می گویم این کار درآمد دارد؟ کافی است جستجویی در این مورد در گوگل انجام دهید و ببینید که چقدر سایت دارند در این زمینه فعالیت می کنند. ممکن است بگویید که از کجا می دونم که آنها درآمد دارند؟

این که گفتم سایت هایی رو بررسی کنید منظورم سایت هایی بودند که دارند از طریق اینترنت محصولاتشان را می فروشند. متوجه می شوید که بعضی از این افراد بالای 10 سایت دارد که بتواند با این کار تمام کلمات جستجو شده این حوزه را از آن خودش کنید.

امیدوارم این مقاله کامل بوده باشه و اگر در این حوزه نیاز به مشاوره داشتید و خواستید از طریق اینترنت و وب سایت به درآمد برسید می توانید با من و یا تیمم تماس بگیرید. راه های ارتباطی در صفحه تماس با ما ذکر شده اند.

موفق باشید.

 

جهت ارتباط با ما و وقت مشاوره می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید:
محمد قربانی
شماره پشتیبانی بهیناوب شماره موبایل: 09157560164
واتس آپ بهیناوب واتس آپ: 09157560164
کانال تلگرام بهیناوب تلگرام: ورود به کانال تلگرام

به درآمد رساندن و افزایش بازدید و ایجاد زنگ خور فروشگاه های اینترنتی

کانال تلگرام بهیناوب

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰

مقاله های مرتبط :

جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *