آموزش سئو فروشگاه اینترنتی و تولید محتوا - بهیناوب

آموزش سئو فروشگاه اینترنتی و تولید محتوا - بهیناوب

شنبه, 26 اسفند 1396

درباره ما

با توجه به رشد چند ساله اینترنت و گسترده شدن زمینه های فعالیت در آن، همه شرکت ها، مغازه ها، تولیدی ها، فروشنده ها دوست دارند سهمی از بازار آنلاین را در اختیار خود داشته باشند ولی آیا این امکان پذیر است؟!

شاید شما هم دوست دارید، درآمدی از طریق اینترنت داشته باشید ولی راه حل کسب درآمد از اینترنت را نمی دانید. ممکن است بسیاری از راه ها را امتحان کرده باشید و نتیجه ای نگرفته باشید. ممکن است شنیده باشید که از فروش فایل، تبلیغات بنری، فیلم های آموزشی می توان به درآمد بالا رسید ولی آیا این ها به این راحتی امکان پذیر است؟

امکان دارد که خود شما هم این راه ها را امتحان کرده باشید، ولی هنوز آنطور که باید به درآمدی نرسیده اید! یکی از اتفاق هایی که می افتد و افرادی که کار تولیدی، فروش، بازاریاب، یا نمایندگی دارند دوست دارند سریع وب سایت بزنن و به درآمد برسند! ولی آیا این امکان پذیر است؟

بهتر است به شما بگوییم که این یک خیال باطل است که این افراد به دام آن می افتند و بعد از چند صباحی فعالیت روی سایت و تمرکز کردن بر ظاهر سایت کار را برای همیشه رها می کنند و فقط پز کارشان را می دهند که بله ما هم سایت داریم ولی وقتی در خلوت خود هستند، افسوس می خورند.

تیم بهیناوب تمرکز خودش را بر روی کسب و کار های فیزیکی گذاشته است. این حرف یعنی چه؟

یعنی اگر شما مغازه دارید، واحد تولیدی دارید، تامین کننده هستید، فروشنده هستید، واسطه هستید و … و دوست دارید که درآمدی هم از طریق اینترنت داشته باشید، این کار امکان پذیر است. چرا اینقدر به کار خود اطمینان دارند؟

چون توانسته اند در مدت زمان بسیار کم، زیر شش ماه کسب و کار هایی که به آن ها سپرده شده بود را برایشان زنگ خور ایجاد کنند و به دنبال آن فروش برای صاحبان کسب و کارشان داشته باشد. این امر امکان پذیر است، به شرطی که هرچی تیم بهیناوب می گویند را به طور کامل عمل کنید. بعد می بینید که شما هم همان نتیجه را خواهید گرفت.

چنانچه سایت زده اید، درامدی ندارید، یا دوست دارید از صفر کسب و کار خود را راه اندازی کنید، این تیم می توانند با مشاوره های خود به صورت کامل فرد را به درجه ای برساند که خودش بر روی کار سوار شود و تمام نکات را خودش انجام دهد.

همیشه عاشق این هستیم که بتوانیم دغدغه ای را از روی دوش افرادی که دوست دارند بهتر بدرخشند، برداریم. منتظر تماس شما هستیم.


خبرنامه بهیناوب
سئوکارهای حرفه ای چه کارهایی را انجام می دهند؟
اگر برای شما پول در آوردن از طریق اینترنت مهمه!
اگر دوست دارید، سریعتر به صفحه اول گوگل بروید و کسب درآمد کنید، پیشنهاد می کنم در این دوره کاملا رایگان و فوق العاده شرکت کنید
ما هم مثل شما از اسپم متنفریم، اطلاعات شما به صورت خصوصی نزد ما محفوظ است.