درباره ما

مدتی بود که در کار کامپیوتر مشغول به کار بودم و دوست داشتم از طریق کسب و کار اینترنتی به درآمد برسم. ولی متاسفانه اصلا راحش را نمی دانستم، محصولات زیادی خریدم که اصلا راهگشا نبودند. همش به مسائل تئوری می پرداختند و کار به جایی رسید که واقعا از همه آموزش ها دست شستم.

به خودم قول دادم که در مدت زمان بسیار کمتر باید به درآمد برسم ولی راستش، حتی راحش را هم نمی دانستم. مدت زمانی طول کشید که به درآمد رسیدم. ولی مقدارش بسیار کمتر از آن چیزی بود که راه گشا باشد.

تصمیم گرفتم به صورت اصولی روی کسب و کارم کار کنم. گفتم حتما حوزه کاری ام اشتباه است. تغییر دادم رفتم کسب و کار فیزیکی انتخاب کردم و شروع کردم به فعالیت در زمینه ی آن سایت. مشکلم یکی یکی ظاهر می شد و آن ها را حل می کردم و به جواب می رسیدم.

تولید محتوا ارزشمند و اینکه چطوری باید عنوان بنویسید، دیسکریپشن بنویسید، متن بنویسید که باعث زنگ خور، فروشگاه شما شود، را یکی یکی با تجربه آموختم. فهمیدم که چه عناوینی به یک فروشگاه اینترنتی کمک می کند که سریعتر زنگ خور برای مدیر فروشگاه شروع شود و فروش ایجاد شود.

تجربیاتم رو، روی کسب و کار دیگرم هم امتحان کردم و سریعتر از حالت اولی به درآمد رسیدم. چندتا دوست بهم پیشنهاد کردند که در این راه کمکشان کنم و من هم همان تجربیات قبلی ام که روی دو تا کسب و کارم انجام داده بودم را روی کسب و کار آن ها پیاده سازی کردم و با تعجب زیاد دیدم که آن ها هم به نتیجه رسیدند.

بزارید عقب تر بیایم و داستان این دوستانم را برای شما تعریف کنم. این ها قبل از اینکه سایت بزنن در یک شرکت بالای 12 ساعت داشتند کار می کردند! و درآمدشان بر اساس قانون کار محاسبه میشد و تعطیلی و مرخصی شان بسیار کمتر از چیزی بود که در شرکت ها رعایت میشد. این ها سر خونه و زندگیشان هم رفته بودند و بچه هم داشتند. ولی از روی ناچاری باید برای سیر کردن شکم زن و بچه یشان هم که شده می رفتند تا آخر ماه شرمنده زن و بچه یشان نباشند.

این ها وقتی می دیدند که من دیگر سرکار نمی روم و درخانه دارم درآمد کسب می کنم، و وقتم هم کاملا آزاد است و هر جا که دوست دارم می توانم بروم و محدودیتی ندارم. خیلی مشتقاق شده بودند و دائما پیگیرم بودند که من چه کاری انجام میدهم که اینقدر آزاد هستم.

به اون ها مشاوره دادم و حوزه کسب و کارشان را که به آن علاقه داشتند را انتخاب کردم، برایشان سایت بالا آوردم با هزینه بسیار پایین و آموزش هام شروع شد! اتمام حجت هام رو همون اول با آن ها تمام کردم! گفتم خط به خط باید بدون خلاقیت هر چه می گویم رو انجام دهند و نباید هیچ خلاقیتی را تا وقتی که به نتیجه نرسیده اند، را وارد کسب و کارشان کنند. آن ها هم قول و تعهد نامه را امضا کردند و شروع کردند به هر چه که به آن ها می گویم.

شکر خدا، الان دیگر برای هیچ کس کار نمی کنند، وقتشان کلا در اختیار خودشان است، در حوزه کاری خودشان دارند از طریق اینترنت محصولاتشان را می فروشند، دیگر مسئله درآمد ندارند، دائما به دنبال راهی هستند که بتوانند درآمدشان را بالاتر از قبل افزایش دهند.

حقیقتش خیلی خوشحال هستم که تونستم به این افراد و افرادی که بعد از آن ها آمدند و کسب و کارهایشان را شروع کردند و در مدت زمان بسیار کمتر یعنی زیر 6 ماه نتیجه گرفتند، کمک کنم. من پول مشاوره ام رو گرفتم و آن ها هم نتیجه و شروع درآمد و زنگ خوری شان را گرفتند و یک رابطه برد-برد ایجاد شد.

خدارو شکر همشان راضی هستند و چیز جالب تر اینکه آن ها هیچ وقت من رو به کسی معرفی نمی کنند! (این را به خاطر خودشیفتگی نگفتم) وقتی از آن ها دلیل کارشان را پرسیدم، گفتند دوست نداریم کس دیگری را که ما در آن حوزه داریم کسب درآمد می کنیم رو آموزش بدی! منم بهشون قول دادم که در هر حوزه فقط یک فرد را آموزش دهم و برایشان رقیب نتراشم.

اگر شما هم کسب و کار فیزیکی دارید، مغازه دارید، کار تولیدی دارید، کارخانه دارید یا دارید در آنجا کار می کنید، فروشنده هستید و راحت تر اینکه اگر می توانید یک تامین کننده برای خودتان جور کنید و دوست دارید درآمد دومی هم داشته باشید و برای خودتان کار کنید و برند بشوید من می توانم کمکتان کنم.

منظور از برندسازی این است که هر موقع در حوزه فروش مثلا زرشک، زعفران،حبوبات و … فامیل شما هم کنارش آورده شد، و شما را یکی از ادم های اصلی اون حوزه نام بردند و از اعتبار بالایی برخوردار بودید است.

 

همیشه عاشق این هستیم که بتوانیم دغدغه ای را از روی دوش افرادی که دوست دارند بهتر بدرخشند، برداریم. منتظر تماس شما هستیم.